Bezmaksas testēšana

Bezmaksas tests skatīšanai 3 dienām. Pārbaudiet attēla kvalitāti un pārliecināties stabilitāti jūsu interneta pieslēgumam. Pasūtīt 3 dienas testu.

Pasūtīt

Arhīvs

Jūsu ērtībām populārākajiem TV kanāliem mes piedāvājam TV arhīvu, ar kura palīdzību varēsiet skatīties iemīļotos raidījumus jebkurā Jums ērtā laikā 14 dienas.

Lasīt vairāk

Funkcija "Multiroom"

Funkcija "Multiroom" Bezmaksas. Viens abonements uz 2 televizoriem. Nav nepieciešams stridities ko skatities! Spēkā tikai mājas tīkla,ar tādu pašu IP adresi.

Lasīt vairāk

Videotēka

Aktuālākie jaunumi, labākās filmas, grāvēji, raidījumi, iemīļotie seriāli un animācijas meistardarbi! Mūsu Videotēkā pieejams tūkstošiem filmu teicamā kvalitātē. Ik dienu jauni piedāvājumi.

Lasīt vairāk


Mēs piedāvājam

Mēs piedāvājam lielisku iespēju skatīties vairāk nekā 300 labākos un populārākos Krievijas, Ukrainas, Latvijas, Lietuvas un ārvalstu TV kanālus bez papildus iekārtu izmantošanas. Nepieciešams tikai dators un pieeja internetam ar ātrumu no 2.5-3.5 Mbit/sek. (ārvalstu datplūsma). Augstas kvalitātes TV, tādējādi, izbaudiet augstas kvalitātes attēlu arī ar televizoru ar 55″ diagonāli. Iegādājieties mūsu TV-Dekoderu (Set-Top-Box), ar kuras palīdzību iespējams skatīties mūsu translētos kanālus, neizmantojot datoru.